Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Auto

Po všech patáliích, které jsem zažil se svoji Oktávkou a co se všechno na silnicích dneska děje, jsem požádal a poté vložil na auto ochranný symbol. Mojí manželce se to moje pokládání moc nezdálo, a tak to udělala ještě jednou (a pořádně), takže jezdím už nějakou dobu s Reiki ochranným symbolem v autě!

Dneska ráno (leden 2002) jsem jel svoji oblíbenou trasu Ostrava - Brno. Počasí bylo absolutně super (sněžení, vítr, namrzlo), ale protože jsem (jako obvykle) spěchal, tak jsem jel, jak to šlo. V Olomouci - na tom zúžení za OBI na výjezdu na Brno - odletěl od protijedoucího náklaďáku kus ledu velký jak střešní taška Bramac (s 30-ti letou zárukou) a trefil se mi do okna, neprorazil ho, ale rozbil tak, že sklo je na výměnu.
Těsně přede mnou jel černý kombík s SPZ 1 MO.... a já jsem ho chtěl v první sekundě poprosit, aby mi to dosvědčil pro pojišťovnu, ale pak jsem se otočil a začal stíhat náklaďák. Dohnal a zatavil jsem ho, od řidiče si vyzvedl nacionále, nahlásil jsem to na policajtech v Olomouci. A to vše v rekordním čase cca 35-40 minut. Poté jsem se znovu vydal na trasu - směr Brno. Brblal jsem si něco v tom smyslu, že ten ochranný znak vůbec nechrání a s tím autem furt něco je a jak já k tomu přijdu, a že to budu Láďovi reklamovat. To mi vydrželo až k Vyškovu na D1 - 228 km, kde začínala první ze sérií těžkých bouraček. Na 223 km byla jedna z řetězových havárií (kamion v příkopě, kolem asi 8 aut) a o svodidla opřený - černý kombík s SPZ 1 MO.... A až tady mi to došlo, co se vlastně stalo a že ten ochranný znak používá pro moji ochranu sice drsné, nicméně maximálně účinné metody.
Poděkoval jsem v duchu a posléze i nahlas všem dobrým silám, které nade mnou držely ochrannou ruku, a abych řekl pravdu, nestačím se divit. Tobě to dávám k lepšímu.
autor si nepřeje být jmenován
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster