Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Štítná žláza

Před časem se manželce začala zvětšovat štítná žláza. Rozhodla se zajít ke své lékařce, ta ji poslala na vyšetření ke specialistovi. Po vyšetření, změření velikosti a předepsání léků lékař navrhnul operaci. Zde se již nejednalo o možnost vyléčení, ale pouze o zastavení dalšího zvětšování štítné žlázy.
Hned poté se manželka zúčastnila 1. a posléze i 2. stupně Reiki, já jsem již pracoval s Reiki delší dobu. Začali jsme na problému společně pracovat a kupodivu s úžasnými výsledky! Po uplynutí tří měsíců šla manželka na kontrolu k lékaři a k jeho nemalému úžasu zjistil, že se velikost štítné žlázy 4 - 4,5 cm zmenšila. Po opakovaném změření byl výsledek stejný a on s velkým údivem prohlásil, že se s tak výrazným zlepšením ještě nesetkal. Když se lékař posléze zeptal, zda byla použita ještě i jiná léčba, než předepsaná, vyšla pravda najevo. Prozradili jsme lékaři, že manžel i já jsme na nemocné místo působili pomocí Reiki a to pokládáním rukou a manželka se snažila i o zpozitivnění svého myšlení, což se ji dařilo na jedničku s hvězdičkou a je to i patrno i na perfektním výsledku, který nastal u jejího onemocnění.
Lékař byl celkem mimořádně dobře naladěn a bodře prohlásil: "Tak v tom pokračujte dál...účel světí prostředky!" Začal se sám zajímat o to, co vlastně Reiki je.
Teď je již manželka v naprostém pořádku a operace se konat nebude! Je to zázrak? Posuď sám!!!
neznámý autor
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster