Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Zážitky a zkušenosti - obsah

Níže na této stránce si můžeš přečíst naše a i zkušenosti jiných lidí nejen s Reiki. Doufáme, že Ti to bude k užitku.

Tvůj zážitek nebo zkušenost nám můžeš zaslat e-mailem: ladislav.pinter@tiscali.cz. Velice rádi jej zde uvedeme.

Souhra Reiki a systému DS

Lidé zasvěceni do systému DS jsou mile překvapeni účinky, pocity a výsledky, které při a po zasvěcení nastanou. Převážná část zasvěcených, je velice spokojena s darem, který obdrželi při zasvěcení. Záhy zjišťují, že se s menším úsilím, rychleji a pohodlněji dostávají k příčině svých potíží, skutečných i zdánlivých. Již proběhlo povícero konzultací mezi námi a účastníky seminářů a všichni se shodují na tom, že to je velice vhodný způsob pokračování na cestě poznání sebe sama... pokračování »

Auto

Po všech patáliích, které jsem zažil se svoji Oktávkou a co se všechno na silnicích dneska děje, jsem požádal a poté vložil na auto ochranný symbol. Mojí manželce se to moje pokládání moc nezdálo, a tak to udělala ještě jednou (a pořádně), takže jezdím už nějakou dobu s Reiki ochranným symbolem v autě!
Dneska ráno (leden 2002) jsem jel svoji oblíbenou trasu Ostrava - Brno. Počasí bylo absolutně super (sněžení, vítr, namrzlo), ale protože jsem (jako obvykle) spěchal, tak jsem jel, jak to šlo. V Olomouci - na tom zúžení za OBI na výjezdu na Brno - odletěl od protijedoucího náklaďáku kus ledu velký jak... pokračování »

Srdeční chlopeň

Tereza Hillová z JAR se narodila v roce 1989. Trpěla vrozenou nedomykavostí jedné srdeční chlopně a lékaři ji dávali naději, že se dožije asi tak pěti let. Byla stále připoutána k nemocničnímu lůžku. Rodiče prodali dům, aby mohli platit nemocenské účty. A Terezin stav se pomalu, ale jistě zhoršoval.
Příčinou její srdeční vady byla dědičná degenerace srdečního svalu, která se přenášela v linii matky. Terezina babička zemřela na obdobnou vadu ve 23 letech. I Terezina matka trpěla vážnou vrozenou vadou bez naděje... pokračování »

Štítná žláza

Před časem se manželce začala zvětšovat štítná žláza. Rozhodla se zajít ke své lékařce, ta ji poslala na vyšetření ke specialistovi. Po vyšetření, změření velikosti a předepsání léků lékař navrhnul operaci. Zde se již nejednalo o možnost vyléčení, ale pouze o zastavení dalšího zvětšování štítné žlázy.
Hned poté se manželka zúčastnila 1. a posléze i 2. stupně Reiki, já jsem již pracoval s Reiki delší dobu. Začali jsme na problému společně pracovat a kupodivu s úžasnými výsledky! Po uplynutí tří měsíců šla... pokračování »

Poznávání sebe sama

Žádná cesta za účelem poznávání a zdokonalování sebe sama, by se neměla (nesmí) proměnit ve fanatismus, zaměřený jakýmkoliv směrem! Fanatici jsou značně velkou pohromou pro lidstvo jako celek a tím i pro všechny živé bytosti ve svém okolí!
A tím se určité vývojové prvky lidstva mohou lehce pozastavit, či zastavit úplně! Berte proto Reiki jako jednu z nejnádhernějších, nejúčinnějších, nejjednodušších cest sebepoznání a tím i poznání lidstva jako celku, ba i celého nekonečného Vesmíru! My lidé máme možnost poznat mnoho směrů, mnoho pomocných cestiček i cest, vedoucích k poznání sama sebe a každý, naprosto každý jedinec může... pokračování »
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster