Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Reiki semináře

Všechny semináře (pokud není označeno jinak) se konají v Petřvaldu u Karviné, Odborů 1180. Přehledná mapka místa konání je zaslána včas s předstihem všem přihlášeným účastníkům semináře.
Místo konání je vždy předem upřesněno. Semináře pořádáme též v jiných místech (označeno písmeny), můžeme je uskutečnit i u Vás kdekoliv jinde v ČR.

Před seminářem a během něj si neplánuj nic závažného ani namáhavého! Zasvěcení vyvolá v Tobě hluboké změny, proto si dopřej více času a klidu, abys je mohl co nejvíce pochopit a zažít. Tyto procesy se dějí z větší části na podvědomé úrovni. Vstoupíš též do intenzivního procesu sám se sebou a dojde u Tebe ke zdokonalení po všech stránkách. Několik dní před seminářem si dopřej trochu více času pro sebe, snaž si udělat jasno, co očekáváš od života. Pouvažuj, nakolik jsi svá očekávání uskutečnil a čeho chceš v životě dosáhnout.
Všechny stupně jsou, kromě 4. stupně Reiki - je možné i po domluvě uskutečnit i přes týden, víkendové (1-2 denní).

Přihlásit na seminář Reiki se můžeš on-line přihláškou, ale můžeš si taky stáhnout a vyplnit přihlášku ke stažení. Lze se též přihlásit telefonicky nebo korespondečním lístkem. Po obdržení a vyplnění přihlášky (i on-line forma) bude zájemce zařazen do vybraného semináře (pokud neuvede datum a místo konání, bude zařazen do nejblížšího termínu) a bude písemně (případně e-mailem) nebo telefonicky vyrozuměn.

Semináře jsou 1 - 1,5 denní, začínají v sobotu od 09:00 do max. 17:00 hodin, prezence od 08:30 hod, v neděli od 9:00 do 15:00 hodin.
Veškerá zasvěcení provádíme i pro žáky jiných Reiki mistrů-učitelů.

Je jenom jedna cesta k bližnímu: cesta srdce. Všechny ostatní cesty jsou zbytečné okliky. Jen srdce dovede pochopit i odhalit tajemství člověka. Přeji Ti na Tvé cestě osobního vývoje mnoho štěstí, lásky a úspěchů.

Obsah a termíny seminářů Reiki

Všechny semináře (pokud není označeno jinak) se konají v Petřvaldu u Karviné, Odborů 1180. Přehledná mapka místa konání je zaslána včas s předstihem všem přihlášeným účastníkům semináře. Místo konání je vždy předem upřesněno. Konání semináře dle domluvy možno i jinde.
První stupeň Reiki
Jde o 1 denní seminář. Zúčastnit se mohou osoby nad 10 let a se souhlasem rodičů i mladší. Vážněji nemocní po domluvě. Zasvěcení je možné i v domácím prostředí (u zájemce).
ObsahCo je Reiki, historie, smysl práce s Reiki, práce na sobě, práce na druhých a praktický nácvik.
Předání schopnosti pracovat s Reiki, které se děje tradičním zasvěcením.
Termíny - rok 2013: 12. ledna, 16. února, 16. března, 13. dubna, 11. května, 8. června, 7. září, 12. října, 9. listopadu.
Cena1000 Kč
studenti a důchodci: 800 Kč
Zálohu na semináře, ve výši 1/3 celkové platby posílejte na naši adresu předem.


Dětský seminář podle počtu zájemců a podle domluvy.
Reiki setkání více zde.

Vánoční setkání v Petřvaldu s krátkým programem a pohoštěním se koná 7.12. od 15.00 hod. Přicházejte již od 14.00 hod. Cena vstupenky je 200 Kč. Počet míst je omezen.

Druhý stupeň Reiki
Je určen pro ty, kteří pracují s Reiki prvního stupně alespoň 3 měsíce a získali již praktické zkušenosti.
Podrobnější informace poskytujeme na požádání. Máš-li o Reiki zájem, doporučujeme Vám knížky Waltera Lübecka - Základní kniha o Reiki a Reiki - cesta srdce. Výše jmenované i mnoho dalších knížek s touto tématikou, si můžeš zakoupit na našich seminářích. Jde o 1 denní semináře.
ObsahSymboly zvyšující efektivnost práce s Reiki, působení na dálku, práce s minulostí a budoucností, působení přes fotografii, dotazování se hlubší úrovně naší bytosti na příčiny problémů a práce s pozitivními výrobky. Předání schopnosti pracovat se třemi symboly.
Termíny - rok 2013 23. března, 25. května, 21. září, 16. listopadu.
Cena1 300 Kč
studenti a důchodci: 1000 Kč
Zálohu na semináře, ve výši 1/3 celkové platby posílejte na naši adresu předem.


Reiki mistr - 3. stupeňReiki mistr - učitel - 4. stupeň
Příprava je individuální, dlouhodobější.Příprava je individuální, dlouhodobější.
ObsahPráce s mistrovským symbolem.Předaní schopnosti učit Reiki a zasvěcovat.
Termíny - rok 2013 6. dubna, 15. června, 19. října. (Lze dohodnout i jiný termín).Jen na požádání a individuálně
Cena3 200 Kč10 600 Kč
Zálohu na semináře, ve výši 1/3 celkové platby posílejte na naši adresu předem.


Přihláška na seminář Reiki

Můžeš si stáhnout přihlášku nebo nám pošli e-mail: ladislav.pinter@tiscali.cz.
Na seminář se lze přihlásit i telefonicky nebo korespondenčním lístkem.
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster