Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Masáže v Petřvaldu (dle domluvy i jinde)

Vážení přátelé,

Od 1.11.2007 provádíme i různé masáže. Nabízíme masáž klasickou v kombinaci s reflexní masáží. Dále neinvazivní metodu Spinal Touch. Je to velice šetrná doteková terapie, která slouží k bezbolestnému narovnávání páteře. Při provedení metody Spinal Touch dochází k hlubokému uvolnění páteře a jejího okolí. Tím dochází k samovolnému narovnání páteře do správné pozice a k napravování vychýlení pánve (anteriární hýždě). Dochází též k zlepšení funkce vnitřních orgánů a tím začnou i lépe fungovat. Dotyčná osoba se začne zlepšovat i po psychické stránce. Je posílen i nervový systém. Začne mizet převážná část stávajících problémů.

S čím lidé chodí na Spinal Touch?

Vychýlení páteře, bolesti kloubů, ztuhlost a záněty obratlů, úzkostlivé stavy, migrény, roztroušená skleróza, tenisový loket, nespavost, chronická únava, skolióza, kyfóza, lordóza, mravenčení v končetinách, hučení v uších, nepravidelné vyměšování, poruchy vidění, problémy v těhotenství a po něm i mnoho dalších potíží.

Metoda Spinal Touch se kterou přišli jako první američtí chiropraktici se začala vyučovat již v roce1975. U nás ji začal vyučovat zkušený terapeut Ivo Zámečník působící jako lektor ve vzdělávacím středisku 4 Elementa v Uherském Hradišti.

Od roku 2008 začneme pracovat i s Dornovou metodou. Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie. Klouby a obratle mohou být pomocí této metody uvedeny na milimetr přesně do své správné polohy. Děje se to dynamicky, za aktivní účasti pacienta a to přirozeným volným pohybem klienta. Bude se provádět i Breussova masáž, která je ideálním doplňkem Dornovy metody.

Indickou antistresovou masáž začneme provádět až od jara 2008.


Kontakty na nás ZDE...
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster