Reiki Reiki a DS Reiki
Reiki
Duchovní směr
O nás...
Zajímavosti

Semináře DS - Člověče, poznej sám sebe v jiných dimenzích!

Od října 1997 provádíme i Duchovní Směr (Člověče, poznej sám sebe v jiných dimenzích!) 1., 2. a 3. stupně (Dále jen DS). Čtvrtý stupeň bude nabízen "přes mne" jen vybraným lidem. Podrobnější informace o Duchovním Směru podáváme na požádání a semináře se konají dle počtu zájemců.
Osoby, které se hlásí na DS a již pracují s 2. stupněm Reiki jsou zařazovány do 2. stupně DS a mají tu výhodu, že obdrží bezplatně materiály z 1. stupně DS. Osoby, které s Reiki nepracují a hlásí se na seminář DS, začínají 1. stupněm DS a to 1-2 denním seminářem. Se symboly DS se pracuje podobně jako se symboly Reiki a lze je i určitým způsobem propojovat, jakožto i další symboly ne-Reiki.

Všechny semináře (pokud není označeno jinak) se konají v Petřvaldu u Karviné, Odborů 1180. Přehledná mapka místa konání je zaslána včas s předstihem všem přihlášeným účastníkům semináře.
Místo konání je vždy předem upřesněno. Semináře pořádáme též v jiných místech (označeno písmeny), můžeme je uskutečnit i u Vás kdekoli jinde v ČR.

Semináře pořádáme i v jiných místech (označeno písmeny) - můžeme je uskutečnit i u Vás, pokud zajistíš místnost, kde nebudeme rušeni, a dostatečný počet osob (+ potřebný počet židlí), s přihlédnutím ke vzdálenosti od nás k Vám. Všechny stupně jsou víkendové.

Přihlásit na seminář DS se můžeš níže uvedenou on-line přihláškou, ale můžeš si taky stáhnout a vyplnit přihlášku ke stažení. Lze se též přihlásit telefonicky nebo korespondečním lístkem. Po obdržení a vyplnění přihlášky (i on-line forma) bude zájemce zařazen do vybraného semináře (pokud neuvede datum a místo konání, bude zařazen do nejblížšího termínu) a bude písemně (případně e-mailem) nebo telefonicky vyrozuměn.

Semináře jsou 1 - 1,5 denní, začínají v sobotu od 09:00 do max. 17:00 hodin, prezence od 08:30 hod, v neděli od 9:00 do 15:00 hodin.

Před seminářem a během něj si neplánuj nic závažného ani namáhavého! Zasvěcení vyvolá v Tobě hluboké změny, proto si dopřej více času a klidu, abys je mohl co nejvíce pochopit a zažít. Tyto procesy se dějí z větší části na podvědomé úrovni. Vstoupíš též do intenzivního procesu sám se sebou a dojde u Tebe ke zdokonalení po všech stránkách. Několik dní před seminářem si dopřej trochu více času pro sebe, snaž si udělat jasno, co očekáváš od života. Pouvažuj, nakolik jsi svá očekávání uskutečnil a čeho chceš v životě dosáhnout. Je jenom jedna cesta k bližnímu: cesta srdce. Všechny ostatní cesty jsou zbytečné okliky. Jen srdce dovede pochopit i odhalit tajemství člověka. Přeji Ti na Tvé cestě osobního vývoje mnoho štěstí, lásky a úspěchů.

Ceny seminářů DS
Stupeň1. st.2. st.3. st.4. st.
Cena700 Kč
(mimo Relaxační středisko: 800 Kč)
900 Kč
(mimo Relaxační středisko: 1000 Kč)
2 700 Kč9 000 Kč
Zálohu na semináře, ve výši 1/3 celkové platby posílejte na naši adresu předem.

V ceně semináře jsou skripta a pronájem místnosti (doprava).

Termíny seminářů DS - rok 2013

Všechny semináře (pokud není označeno jinak) se konají v Petřvaldu u Karviné, Odborů 1180. Přehledná mapka místa konání je zaslána včas s předstihem všem přihlášeným účastníkům semináře. Místo konání je vždy předem upřesněno. Konání semináře dle domluvy možno i jinde.
DS 1.: 19. ledna, 18. května, 14. září
DS 2.: 9. března, 5. října.
DS 3.: 20. dubna, 2. června
DS 4.: Pořádáme jen na požádání a individuálně.
Změna termínů vyhrazena.

Přihláška na seminář DS

Můžeš si stáhnout přihlášku nebo nám pošli e-mail: ladislav.pinter@tiscali.cz.
Na seminář se lze přihlásit i telefonicky nebo korespondenčním lístkem.
Čakry
Masáže
Počet návštěvníků

 
Upozornění a záruky na poskytované informace • © Ladislav Pinter st., 2001-2004 • webmaster